Yeni Çıkanlar

Zen-G’nin yeni teklisi Harbi Freestyle yayında

Zen-G yeni teklisi Harbi Freestyle yayında
Zen-G'nin yeni teklisi Harbi Freestyle yayında

Yaklaşık 5 ay önce Delale şarkısı ile gündemimize gelen Zen-G, Burak Alkın ile ortak projeleri olan Harbi Freestyle şarkısını 17 Şubat Çarşamba gününün ilk dakikalarında yayınladı.

Toplamda 1 dakika 34 saniye uzunluğundaki parça Sony Music Entertainment Turkiye markası ile çıkış yaptı. Şarkının altyapısı ve düzenleme işlemleri Burak Alkın tarafından yapılırken, Mix ve Mastering işlemleri Can VS tarafından yapılmış durumda.

Zen-G tarafından “#HARBiFreestyle şimdi tüm dijital platformlarda yayında!🩸🦈 Video klip yarın YouTube kanalımda sizlerle.💣 Produced @burakalkinmusic ✨ MixMastering @can.vs 🧿” sözleri ile duyurulana göre şarkının Utku Kundakçı yönetmenliğinde çekilen video klibi ise aynı gününün içerisinde yayınlanacak.

Yapılan açıklamada Zen-g şarkının gelişim ve yapım sürecini “Aslında uzun zamandır yaptığımız bir freestyle anının mikrofona kaydedilmesiyle gerçekleşti. Genelde arkadaşlarla müzik yaparken beat’ler çaldıkça üzerine freestyle dediğimiz doğaçlama sözler söyleriz. Harbi Freestyle da bu anlamda bir freestyle örneği ve daha önce hiç yayınlamadığım bir tarzda müzik üretimi. Bu yüzden benim için önemli.” sözleri ile açıkladı.

Sanatçının Burak Alkın ile hayata geçirdiği yeni parçasına buraya tıklayarak Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir